Kies uw regio op basis van postcode, plaats of titel

Plaats
Postcode
Titel

Agenda Den Haag 12, 13 en 14 april 2013

ReageerPrint dit artikel
De Posthoorn
  • 10 apr 2013
DEN HAAG - Wat is er in het weekend van 12,13 en 14 april 2013 te doen in Den Haag? Lees het in onze weekendagenda.
Agenda Den Haag.
Agenda Den Haag.

Lees hier de uitpagina van deze week

Vrijdag 12 april

10:00 Omniversum: Ronduit Spectaculair [Jeugd, Speelfilm]. Hele weekend. omniversum.nl
13:00 Bierkade: Den Haag vanaf het water [Boottocht]. Ook om 15.00 uur en zaterdag. ooievaart.nl
16:00 Centrale Bibliotheek: Dichtersspeekuur. bibliotheekdenhaag.nl
17:30 Appeltheater: Volle maan [Toneel+diner]. toneelgroepdeappel.nl
19:00 Korzo theater: KOnStruct [Hedendaagse muziek]. slagwerkdenhaag.nl
19:00 Historische Haven aan het Zieken: Salonboot Rondvaart Den Haag - Proeverij. salonbootdenhaag.nl
19:00 Atrium: Kreeft & Popcorn [VrijMiBo]. kreeftenpopcorn.nl
19:30 Theater aan het Spui: Staal [Muziektheater]. tahs.nl
20:00 Regentenkamer: Jazzconcert. regentenkamer.nl
20:00 Muzee Scheveningen: Friday Night Jazz. fridaynightjazz.net
20:00 AFAS Circustheater: Sister Act [Musical]. Hele weekend. musicals.nl/sister-act
20:15 Koninklijke Schouwburg: Wachten op Godot [Toneel]. ks.nl
20:15 Lucent Danstheater: rapt - Douglas Wright Dance Company. ldt.nl
20:15 Theater Dakota: Radiohead Songbook [Popmuziek]. zapp4.com
20:15 Dr Anton Philipszaal: Residentie Orkest olv Lawrence Foster - Getty, Gerschwin en Ravel. Ook zondag. residentieorkest.nl
20:15 Theater Diligentia: Ladies first - Voice Male [Muziektheater]. diligentia-pepijn.nl
20:30 Paard van Troje: The Babysitters Circus [Popmuziek]. paard.nl
20:30 Korzo theater: New European Ensemble [Hedendaagse muziek]. korzo.nl
20:30 Literair Theater Branoul: Fidessa [Toneel]. Hele weekend. branoul.nl
21:00 Museum Beelden aan Zee: Maria Callas, Broken Heart/Broken Voice [Toneel]. Ook zaterdag. denieuwemetropool.nl
21:00 Lokaal Vredebreuk: Popmuziek. Gratis. lokaalvredebreuk.nl
21:30 De Zwarte Ruiter: DJ Ivan, Rog & Marco [Dance]. Gratis. zwarteruiter.nl
23:00 Café de Pater: Jazzsessie. Gratis. patermuziek.nl
23:00 Paard van Troje: Riddim Up [Dance].

Zaterdag 13 april

08:30 Parkeerplaats Machiel Vrijenhoeklaan: Duinenmars [Sport]. Ook zondag. duinenmars.nl
11:00 SEA LIFE: V.I.P. tour achter de schermen (10+). Reserveren 070-3542100. Ook zondag.
12:00 Theater aan het Spui: ZINDER [Jeugdfestival]. Ook zondag. tahs.nl
14:00 VVV Uitburo Den Haag: Haagse en Nederlandse historie. [Wandeling]. residentieontdekkingen.nl. Reserveren 0900-340 35 05.
14:30 Kooman’s Poppentheater: De Scharrelaar [Poppentheater]. koomanspoppentheater.nl
19:30 Korzo theater: Debut [Hedendaagse muziek]. Gratis. korzo.nl
20:00 Regentenkamer: Jazzconcert. regentenkamer.nl
20:00 Haags Pop Centrum: HPC Muziekcafé [Popmuziek]. Gratis.
20:00 Engelse Kerk: Trombone Extravaganza! [Klassieke muziek]. stjohn-stphilip.org
20:15 Lucent Danstheater: Le Chat Noir - Scapino Ballet. ldt.nl
20:15 Theater Diligentia: Carolien Borgers [Cabaret].
20:15 Koninklijke Schouwburg: Hormonologen [Toneel]. ks.nl
20:15 Dr Anton Philipszaal: Nederlands Blazers Ensemble - Die Zauberflöte. philipszaal.nl
20:15 Theater Dakota: Sociale Zaken - Deng Boy [Cabaret]. theaterdakota.nl
20:15 BINK VIJF HOOG: Don Guychotte [Muziektheater]. Ook zondag. eskalibur.nl
20:15 Fokker Terminal: Adam’s Lament [Klassiek]. haagsebeek.tk
20:30 Theater PePijn: Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten [Cabaret].
20:30 Korzo theater: De Waterafsluiter [Muziektheater]. Gratis
20:30 Paard van Troje: Bombino. Ook Hans Vermeulen & The Rest.
21:00 Lokaal Vredebreuk: Cover Up. Gratis.
21:00 SuperMarkt: Sir Yes Sir.
23:00 De Zwarte Ruiter: The Deaf. Gratis.

Zondag 14 april

10:00 De Zwarte Ruiter is jarig! Gratis. gmdh.nl
11:00 Bel Air Den Haag: Bel Air Concerts. belairhotel.nl
11:00 Chizone Event Center: Uitvaartbeurs Ars Moriendi [Beurs]. artontour.nl
12:30 Centrale Bibliotheek: Aftrap Haagse Vrijheidsweken [Literatuur]. Gratis.
13:00 Binnenhof: Kinderrondleiding Binnenhof (7+). prodemos.nl
13:00 Kinderboekenmuseum: Rap- en graffitiworkshops [Jeugd]. Gratis. kinderboekenmuseum.nl
14:00 Korzo theater: Matinee du Monde [dans].
14:00 Binnenstad Den Haag: Haagse taal tour. totzo.org
14:00 Centrale Bibliotheek: I Fiati en Margit Beukman [Klassiek]. Gratis. bibliotheekdenhaag.nl
15:00 Theater in de Steeg: Acoustic Alley [Pop]. acousticalley.nl
15:00 Podium Vocale: Yukiko Hasegawa [Klassiek]. yukikohasegawa.com
15:30 Koninklijke Schouwburg: Paul van Vliet [Cabaret]. ks.nl
16:00 Regentenkamer: Jazzconcert.
16:00 Societeit Engels: Jazzconcert. societeitengels.nl
16:30 Theater PePijn: JP den Tex - Speak Diary [Popmuziek].
17:00 Strandtent de Fuut: Jazz in De Fuut. Gratis. defuut.nl
19:00 Lucent Danstheater: Spirit of Russia [Show].
20:00 Huppel the Pub: Duister Den Haag [Wandeling]. duisterdenhaag.com
20:30 Paard van Troje: Laura Jansen [Popmuziek].
23:00 Café de Pater: Funkavond. Gratis. patermuziek.nl

Bron: Den Haag Marketing. Meer: info@denhaag.com

 

Overig nieuws uit De Posthoorn

» meer nieuws

Reacties en toevoegingen

Er zijn nog geen reacties geplaatst bij dit artikel

U bent niet ingelogd. U kunt uw reactie plaatsten door uw gegevens in te vullen in het onderstaande formulier.

* *
Beantwoord controlevraag*

Nooit meer de controlevraag beantwoorden?
Meld je aan of Log in.