Kies uw regio op basis van postcode, plaats of titel

Plaats
Postcode
Titel

Geslaagden CLV

ReageerPrint dit artikel
De Rijnpost
  • 17 jun 2010

vmbo-t
Achterberg: Michiel Bos

Amerongen: René van Barneveld, Jurgen de Bruijne, Joris van Engelen, Monica Gonzalez Ares

Ederveen: Joost van Kesteren, Manon van de Meent, Mariska Wagensveld

Elst ut: Maaike Achterberg, Roosmarijn van Klinken, Lisanne Looijen, Guido Schreuders, Vincent Zomer

Ingen: Jeroen van de Scheur

Kesteren: Tim de Brouwer

Leersum: Patty Budding, Anne-Lotte Bunte, Charlotte Hendriks, Lex Jansen, Tessa Jansen

Lienden: Jan van Ommeren

Ochten: Jonathan Baan

Ommeren: Eva de Wit

Renswoude: Joni van Dijk, Ramez Nourzada

Rhenen: Rachel van Doesburg, Youssef Girgis, Floris ten Hagen, Lilian van Kesteren, Marijke Korevaar, Kimberly de Rooi, Matthias Snaterse, Daniël Uleman, Enthony Weijsenfeld, Marvin van Willigen

Scherpenzeel gld: Joshua Akerina, Daniëlle van Engelenhoven, Jip Hiltrop

Veenendaal: Christiaan Alexandridis, Sabrina Amri, Soufiane Anaimi, Farid Asaidi, Ward Bakker, Sjoerd van Beijeren, Donovan Berends, Sietske van den Berg, Willine van den Berg, Mitchell Bolderman, Jesse van den Bos, Roger van Bulken, Christopher Dowdalls, Rick Ebbers, Suzanne Falke, Joeri van der Haar, Mandy ter Haar, Jesse Heida, Yvanka Heikamp, Moniek Hendriks, Mandy Hovestad, Sven Huiskens, Rauzan Karim, Demy Keiman, Chiel Kelderman, Maikel van Kempen, Hamza el Khider, Nick Kok, Roland van Kooten, Ezra Krahmer, Bungsu de Krieger, Rosalie Leppers, Sebastiaan van Manen, Kalid Marbouh, Romee Meindertsma, Pieter Niesing, Tina Podunavac, Gerrald Rebergen, Natasja van Ruler, Elise Schinkel, Melchior Smit, Eline Smits, Nick Vaags, Alexandra Vágó, Marc van Veldhuizen, Lindy Verhoog, Annelieke van Viegen, Roy Vogelzang, Mitchell van de Vorst, Aaron de Vries, Robin van Wakeren, Marlou van de Weerdhof, Sanne van de Weerdhof, Nicole Wieman, Mario Yip, Angela van Zanten, Charlotte Zeedijk

havo

Amerongen: Margo Blokpoel, Helen Bouman, Femke Jepma

Ede: Nienke van Roekel

Ederveen: Justin Hevel

Elst ut: Martijn van den Berg, Elisah Sneep

Ingen: Dagmar Berends, Annelies Peters, Anouk Peters, Rowan Verhaar

Kesteren: Anne van Hesteren, Rosalyn Speijers

Leersum: Willemijn Bresser, Andrew John, Stefan Roelofsen, Nicolien Rosier

Lunteren: Jenneke van Doornik, Teo de Koning

Maarsbergen: Gijs Derksen

Maurik: Lisette Okkersen

Ochten: Iris van Eldik, Dorien Oppelaar, Rik van der Vegte, Jesper Weel

Opheusden: Roosmarijn Jonker

Renswoude: Kathy Rijnders

Rhenen: Ronald Albers, Friso Bonnema, Marjan van den Brink, Marisa Geurts, Marco de Gooijer, Niels de Haan, Lisanne van Ingen, Wouter de Jong, Marijke Lucas, Kim van Mourik, Tim Oude Luttighuis, Laurette van Schuppen, Amber van de Sluis, Mailien Smit, Wietske Zuidema

Scherpenzeel gld: Winona Akerina, Eline Dorrestijn

Veenendaal: Daniël Albers, Etienne Aufenacker, Marianna van Beek, Nadia Bekkali, Wendel Berends, Junior Berkel, Jan Beukhof, Pascal Boekee, Mark de Boorder, Jordy van de Bovenkamp, Nicky van den Broek, Derk Buddingh, Jeroen van Capelleveen, Denise Dear, Suzanne Deij, Robbert van Dijk, Shirley van Eden, Jeroen van Ee, Michelle van Gend, Maike Giel, Martine Haanschoten, Martijn van den Heuvel, Gijsbert Heuvelman, Boaz Hol, Irwin van der Horst, Weng Yee Hu, Mark Jansen, Kauthar el Karimi, Youssra el Kasah, Lydia Kleiter, Paulien van Kooten, Lars van Leeuwen, Robin van Leeuwen, Jeroen van Lent, Ciska van de Loo, Melanie Lourens, Ilse Meijer, Nick Muller, Babs Perdon, Maikel Petersen, Daniëlle Rannenburg, Iris van Rijnbach, Melvin Romijn, Robert Scherrenburg, Jolien Scholtus, Vivian van Schoonhoven, Gerwin Schut, Febe Smid, Marleen van Soest, Dion Straub, Gemma Turkesteen, Daniëlle Veenendaal, Annelies Vernooij, Albert Vlastuin, Bart de Vries, Suzanne de Weerd, Lars van de Weerdhof, Marjolein Wildeman, Rogier Willebrand, Nick Winterswijk, Tom Zegers, Mauro Zuppelli

atheneum

Ingen: Bram van Blijderveen

Kesteren: Marleen Buizer, Elco Heijmink

Lienden: Corine Peters

Ochten: Reneé Baris, Sjoerd Dirksen

Renswoude: Liza Hidding, Anneloes de Koff

Rhenen: Britt van Dijk, Maarten de Roij, Thijs Veldhuizen

Scherpenzeel gld: Marijn Aalbrecht, Anneloes van der Ree

Veenendaal: Jeroen Behrens, Jacobine van Beijeren, Rianne de Blauw, Pomeline Boer, Merijn Bos, Marije Bouman, Chantal van den Brink, Wouter Deenik, Frouke van Dijk, Anouiar el Ghardini, Dianne de Gooijer, Joost van de Haar, Mick Hasselaar, Melissa ten Hove, Marissa Klaver, Chelsea van der Linde, Christian Maulany, Cynthia van der Meijden, Astrid Niessen, Kim Pilon, Robin du Pré, Maikel Quint, Linda van Ruler, Joleen van den Toren, Thomas Vinke, Peter Visser, Gudo Wisselo, Jasper Zachariasse

Eck en Wiel: Mark Helfrich

Kesteren: Marissa van de Vrede

Nieuwegein: Robin Fokkenrood

Renswoude: Marlene Dirven

Rhenen: Annemiek van Berkel, Tijmen van Butselaar, Philip Engbersen, Martijn Verbraak

Veenendaal: Luc Hoeben, Manon van Hunnik, David Koster, Kordulka Kucerová, Laura van Manen, Valerie Sijberden, Jesper Timmerman, Rozemarijn Westerlaken, Stefan Witkamp, Dieuwertje Woudstra

 

Overig nieuws uit De Rijnpost

» meer nieuws

Reacties en toevoegingen

Er zijn nog geen reacties geplaatst bij dit artikel

U bent niet ingelogd. U kunt uw reactie plaatsten door uw gegevens in te vullen in het onderstaande formulier.

* *
Beantwoord controlevraag*

Nooit meer de controlevraag beantwoorden?
Meld je aan of Log in.