Kies uw regio op basis van postcode, plaats of titel

Plaats
Postcode
Titel

En deze leerlingen zijn ook geslaagd voor hun eindexamen!

ReageerPrint dit artikel
De Nieuwsbode Zeist
  • 04 jul 2012
ZEIST / UTRECHTSE HEUVELRUG / BUNNIK - Hieronder vindt u de lijst met geslaagden voor het 1e tijdvak Mavo van de Stichtse Vrije School, een alsnog te plaatsen lijst VWO-ers van het Christelijk Lyceum, en de leerlingen die in 2e termijn zijn geslaagd. Allemaal: gefeliciteerd

!



Stichtse Vrije School Zeist

Mavo

Dagmar Boogert; Daphne Beekman; B riënne van Biert; Vincent Boon; Tjebbe Broek; Lianne Broekhuizen; Jent van Cappelle; Jacob Degens; Jonas Delen; Elsa Deloffre; Zoë Diouf; Anne-Irene Ducheine; Josephine van den Ent; Marit Eurlings; Jur Fijen; Jan-Bas Goedegebuure; Remco Groot; Leon de Haas; Ingelie Helder; Lhasse Hercules; Roos Homburg; Puck de Hoog; Romy Jüch; Soshana Kloos; Sander Kolman; Tijmen Koppers; Koen van der Kruk; Samuel van der Lee; Mariana Lok; Coosje de Loor; Sjouke van der Made; Mirthe Megens; Isabelle Meiling; Jet Mineur; Yvette Mulder; Reeve van Oostrum; Gwydion Oostvogel; Leander Overmars; Renske Paasman; Sijmen Pelgröm; Yara Piekema; Christian Prak; Marleen Preller; Sam van Reenen; Esmee Rendering; Iris van Roosmalen; Dhyana van Schie; Daan Schipper; Jannah Schraven; Guusje Thelissen; Anne May Thierry; Caitlin Tompkins; Gideon Verbeeck; Pipsan Vissers; Sanne Waaijenberg; Jelle Welman; Christiaan Wewer; Chahna Willems.

2e tijdvak Havo

Marjolijne Apituley; Sterre van Biert; Elisabeth Borg; Anna Hoek; Pieke Hoek.

2e tijdvak VWO

Jorn Jeremiasse



Christelijk Lyceum Zeist

In 1e termijn geslaagde VWO-ers die nog niet in de krant stonden:

Stan Oomen, Zeist; Michel Pan, Driebergen-Rijsenburg; Marvin Pranoto, Zeist; Max Rätze, Den Dolder; Martijn de Reeper, Bosch en Duin; Marijke Rommelse, Driebergen-Rijsenburg; Joost Rothweiler, Bosch en Duin; Brendan Saers, Zeist; Tess Samsom, Zeist; Lisette Sant ,Zeist; Tim Saris, Zeist; Joshua Scammahorn, Zeist; Niels van der Schaft, Zeist; Michael van Schalm, Zeist; Jordy Scheper, Zeist; Maaike Schneiders, Zeist; Floris Sijbesma, Zeist; Michelle Simons, Den Dolder; Rutger Slijper, Zeist; Gert-Jan Smit, Den Dolder; Menno Stroes, Den Dolder; Joyce Swanenberg, Bunnik; Claire Vegter, Zeist; Ruth van de Velde, De Bilt; Esther van Veldhuijzen, Zeist; Anna Verkaik, Driebergen-Rijsenburg; Madelon Voets, Woudenberg; Joeri Wemekamp, Huis ter Heide; Florentyna van Zanten, Driebergen-Rijsenburg.



Geslaagden 2e tijdvak

VMBO

Khadija Boulahdaraj, Zeist

HAVO

Jeffrey Baso Daeng Marewa, Bosch en Duin; Igor van Houte, Bunnik; Naomi Numan, Zeist; Stephanie Vlasblom, Odijk.

VWO

Carlijn Tenge, Zeist



Christelijk College Zeist

2e tijdvak VMBO

Lisa van Zijtveld; Care & Congress kader beroepsgericht; Zeist; Kimberly Schinkel; Care & Congress basis beroepsgericht; De Bilt; Rachel van IJzendoorn; Care & Congress basis beroepsgericht; Zeist



KSG De Breul

2e termijn VMBO-TL

Twan Blok, Zeist; Tom de Bruin, Werkhoven; Lars van Ewijk, Zeist.

HAVO

Edith Abeen, Zeist; Thomas Bots, Bunnik; Sophie van Eijndhoven, Driebergen; Stefan Klomps, Zeist; Pepijn Kooiman, Driebergen; Charlotte van de Loo, Driebergen; Lars Ploeg, Odijk; Zoë Servaas, Driebergen; Emilie Slootweg; Timo Weijman, Odijk.

VWO

Timon Boersma, Odijk; Annabelle van Duist, Werkhoven; Nick Finson, Zeist, Dax van Meijgaard, Zeist; Joris Neyt, Soesterberg; Thijs Oostrom, Austerlitz.



Scholengemeenschap Maarsbergen

VMBO

4 Bouwtechniek metselen BBL; Johnno van de Haar, Woudenberg; Ken van der Horst; Overberg; Robbert van Schaik, Woudenberg; 4 Bouwtechniek Schilderen BBL; Robin van Laar, Amerongen; 4 Consumptieve techniek BBL; Siroesh Bogosjan, Leersum; Rianne Koudijs, Woudenberg; Juliëtte Peek, Wijk bij Duurstede; 4 Consumptieve techniek KBL; Naomi Esmeijer, Eck en Wiel; Melissa Kwint, Woudenberg; Kim Klerks, Wijk bij Duurstede; Mireille Marchal, Wijk bij Duurstede; 4 Installatietechniek BBL; Jemy Duiveman, Driebergen; Cathy Nieuwenburg, Leersum; Ibrahim Tsjekutsjov, Woudenberg; 4 Installatietechniek KBL; Tom van der Lugt, Leersum; Richard Scherpenisse, Leersum; 4 Mode & Commercie BBL; Joyce Polman, Doorn; 4 Mode & Commercie KBL; Suzanne van Amerongen, Wijk bij Duurstede; Sharon Bedö, Woudenberg; Ellemiek Bentum, Wijk bij Duurstede; Samantha Klein, Wijk bij Duurstede; Lisanne de Ridder, Maurik; 4 Theoretische Leerweg; Esther Bos, Amersfoort; Emily Kamphuis, Leersum; 4 Voertuigentechniek BBL; Joey Doran, Leersum; 4 Voertuigentechniek KBL; Marc van Bennekom, Amerongen.



Herman Jordan Lyceum, 2e tijdvak:

VWO

Myrthe van Beek; Bram Gabriëlse; Caroline van der Horst; Feylin Janssen; Liline Laureau; Romeé van Lotringen; Jan Thijs Meulenbelt

HAVO

Sven Brettschneider; Vivian Sheldon



Schoonoord Doorn,

2e tijdvak

4VMBOTL

Bilal el Kachouti, Driebergen; Kamilla Khoudalova, Driebergen; Rutger Knoop, Wijk bij Duurstede; Jelle Nauta, Austerlitz; Jimna de Ruijter, Maarn; Steffan Slob, Amerongen; Mohammed Soutouti, Driebergen.



Openbaar Lyceum Zeis,

2e tijdvak

HAVO

Harro Daams, Leusden; Nathalie Drost, Zeist; Suzan Mocking, Cothen; Jim Paul Terlingen, Utrecht



VWO

Ginger van Breukelen, Zeist; Fere van Diggelen, Zeist; Dirk van der Donk, Zeist; Daphne van den Heuvel, Zeist; Iris de Jong, Driebergen; Bas Kluft, Zeist; Elise Kolthof, Zeis; Mo Leo, Zeist; Dorien Lugten, Zeist; Joost Lugten, Zeist; Pien Schlösser, Bunnik; Hannah Schulz, Zeist; Sascha van der Vliet, Zeist.



Openbaar VMBO en MAVO Zeist, 2e tijdvak

VMBO-basis

Linsey Dekker, Maarn; Tibbe van den Dikkenberg, Zeist; Mike Jang, Zeist; Fatima Safraoui, Zeist

VMBO-kader

(NAAM VERWIJDERD), Maarn; Leslie van Haaren, Bunnik; Dunya Hasan, Utrecht; Lobke Hunink, Driebergen; Jesse Kers, De Bilt; Robyn Kriel, Woudenberg; Jamilla Reijnders, Bunnik; Frederique van Riet, Utrecht; Kristan Ruijssenaars, Zeist; Linda Stockschen, Bilthoven; Souad Taoufik, Zeist; Ruben de Visser, Zeist; Sil van Wakeren, Driebergen; Marienelle van Wijk, Doorn.

VMBO-theoretische leerweg

Sedânur Altuntas, Driebergen; Faduma Muse Farah, Zeist; Menno Prins, Zeist; Luuk de Waal, Utrecht.



Revius Lyceum Doorn

VMBO

Joyce Koetsveld, Walter van Tricht



HAVO

Charlotte Dorré, Joey Kajuiter, José Ketting, Rico Kieboom, Bart Laponder, Luuk Memelink, Mariska Meijers, Laura van den Nieuwendijk, Kirsty van Onna, Sharon Polman, Suzan Riegstra, Jelmer Schipper, Tim de Waal, Sergio van Willigenburg.



VWO

Jessica Borghouts, Ewout den Breejen, Neele Jongen, Brent Opdam, Brenda Renes, Jeroen Tigelaar, Christel Verwoerd, Josef de Vries.

 

Overig nieuws uit De Nieuwsbode Zeist

» meer nieuws

Reacties en toevoegingen

Er zijn nog geen reacties geplaatst bij dit artikel

U bent niet ingelogd. U kunt uw reactie plaatsten door uw gegevens in te vullen in het onderstaande formulier.

* *
Beantwoord controlevraag*

Nooit meer de controlevraag beantwoorden?
Meld je aan of Log in.